F&F

ELLE BEAUTY LOUNGE 2017

PŘINÁŠÍME VÁM ZÁBĚRY Z MÓDNÍ MEKKY TĚCHTO DNÍ. V KARLOVÝCH VARECH PROBÍHÁ FILMOVÝ FESTIVAL A MY NA NĚM ROZHODNĚ NECHYBÍME V RÁMCI ELLE BEAUTY LOUNGE.

Filmový festival v Karlových Varech - bezesporu největší filmová událost roku v české kotlině, ve velké míře ale zároveň fashion event roku. Celebrity (a to i zahraniční!) jsou bedlivě sledovány, co oblečou na červený koberec a paparazzi je nenechají odpočinout ani při procházce po kolonádě. Stejně jako předešlé roky se F&F účastní Elle Beauty Lounge, opravdové oázy uprostřed veškerého karlovarského běsnění.

Elle Beauty Lounge je vlastně taková obrovská fashion a beauty základna pro VIP osobnosti po celou dobu konání festivalu. Nemusí s sebou do Varů tahat spousty kufrů s oblečením a líčením, nemusí si lámat hlavu, zda obléct to či ono. Stačí se dostavit do Elle Beauty Lounge, kde se o ně postará tým profesionálních vizážistů, kadeřníků a stylistů. Z módy zde najdou nejen velké róby na červený koberec, ale i volnočasovou módu, o kterou se stará právě náš tým F&F!

Jaké známé osobnosti českého šoubyznisu se zde zatím objevily a využily možnost se nechat profesionálně nalíčit, učesat a odpočinout si u sklenky sektu, zatímco jim manikérka O.P.I vykouzlí perfektní manikúru? Zatím nechyběly stylové herečky Klára Issová (jak to jen dělá, že je rok od roku krásnější?!), Jana Plodková (oblékla outfit z F&F!), smyslná Jitka Čvančarová (s partnerem, tanečníkem Petrem Čadkem, který si zatím mohl oddechnout u řízného koktejlu nebo využít pánský holící koutek) a překrásná modelka Daniela Peštová (krásná až se tají dech).

Náš tým F&F zde zastupuje volnočasovou módu pro chvíle, kdy si celebrity chtějí zaskočit na film, procházku po kolonádě, večerní koktejl, nebo party s uvolněným dress code. Přivezli jsme pro tuto příležitost zhruba 200 kousků oblečení a doplňků z naší letošní letní kolekce. 


sdílejte

The latest styles and savings, in your inbox, twice a month.

Za účelem zajištění nejlepšího uživatelského komfortu na našich webových stránkách jsme nastavili cookies na vašem počítači. Pokud budete pokračovat v prohlížení této webové stránky, vyjadřujete tím souhlas s používáním cookies na webové stránce a s jejím nastavením. Více informací zde. Zavřít >