F&F

MALÁ OCHUTNÁVKA Z LONDÝNA

PŘINÁŠÍME NAHLÉDNUTÍ DO NOVÉ KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2017

Před nedávnem se náš tým vydal spolu s novináři a pěti blogerkami do Londýna na představení nové kolekce F&F Podzim/Zima 2017. Teď tedy máte jedinečnou příležitost kouknout se, jak to všechno probíhalo a uvidíte i malou ukázku toho, co se bude nosit již za pár týdnů!

Představení nové kolekce se účastnily i známé české blogerky. Beáta (Fashion Picanteria), Simona (Style Cookbook), Lucie (A Cup of Style), Adéla (The Aesthet) a Eva (Ejvi Freedom). Nechyběl ani náš online tým F&F - Kristýna a Michal.

Letošní podzim a zima se budou vyznačovat různými vzory a zajímavými střihy. Od květinových potisků, přes kárované vzory až po volánové rukávy. Barvám budou vládnout červená, bordó, hořčicově žlutá, ale i odstíny šedé. Dámy budou určitě rády za velký výběr obuvi, kabelek i batůžků. Pánové se mohou těšit na různé kombinace khaki, šedé a modré barvy. A pro ty nejmenší máme také přichystanou trendy kolekci, kterou si zamilujete stejně jako my.

Květované vzory budou trendy po celý rok. Naleznete je na šatech, svetrech, sukních i kalhotách. Objevují se i v letní kolekci, kterou naleznete právě teď ve výprodeji v obchodech F&F.

Volánové rukávy. Pro někoho moc odvážné, pro někoho zase velice stylové. Dokáží oživit celý outfit a jsou velice originální. Rozhodně se máte na co těšit.

Pánský styl a károvaný vzor. Spousta žen dává přednost kalhotům před šaty nebo sukní. I na tyhle případy myslíme a jsme přesvědčeni, že každá žena by měla vlastnit několik kalhot. Stejně tak károvaný vzor by měl být nedílnou součástí šatníku stylové ženy. Je velice decentní a snadno kombinovatelný.

Pokud máte děti, nebo jste v očekávání, tak se máte rozhodně na co těšit! V kolekci podzim/zima 2017 najdete praktické, stylové i vtipné kousky, ze kterých si vybere opravdu každý.

I naše blogerky si našly své oblíbené kousky, které si samozřejmě mohly vyzkoušet. Beáta si na sebe oblékla tuhle krásnou bundičku a musíme uznat, že jí velice sluší!

Děvčata byly z návštěvy Londýna a představení naší nové kolekce nadšené. Vzniklo spoustu fotek, a také spoustu zážitků. Každý z našeho týmu si našel své oblíbené kousky oblečení a nemůžeme se dočkat, až dorazí na pulty obchodů.

Kolekce podzim/zima 2017 již pomalu přichází do prodeje a některé kousky si již můžete zakoupit. O celé kolekci vás budeme průběžně informovat, stačí odebírat náš Newsletter, nebo nás sledovat na Facebooku.


sdílejte

The latest styles and savings, in your inbox, twice a month.

Za účelem zajištění nejlepšího uživatelského komfortu na našich webových stránkách jsme nastavili cookies na vašem počítači. Pokud budete pokračovat v prohlížení této webové stránky, vyjadřujete tím souhlas s používáním cookies na webové stránce a s jejím nastavením. Více informací zde. Zavřít >